Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Коростишівської міської територіальної громади!

Повідомляємо вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати за землю!

Відповідно до ст. 266 Податкового кодексу України, розпочалася сплата земельного податку за 2022 рік. Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України, земельний податок - це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення, визначених п. 281.1. ПКУ.

Для отримання податкового повідомлення-рішення про нарахування земельного податку просимо звернутися за адресою: м.Коростишів, вул.Дарбіняна, 11. Також дізнатися суму податку та/або реквізити для сплати земельного податку можна за телефоном 5-01-27.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.