Інфографіка АМУ про шкоду закону 5655 для громад

Мери одностайні та категорично проти законопроєкту 5655.

В Асоціації міст України, членами якої є 44 громади Житомирщини, виступають категорично проти законопроєкту №5655 про зміну системи містобудування. Члени Правління АМУ абсолютно одностайні та категорично проти ухвалення цього законопроєкту. Від нашої області таке звернення підписали члени правління АМУ – Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук. З проханням ветувати даний законопроект відповідні рішення ухвалили і місцеві ради Житомирщини.

В АМУ наголошують, що не можна допустити ухвалення цього документу в тій редакції, яка існує зараз, та називають низку причин:

- порушуються права власників земельних ділянок;

- легалізується незаконне будівництво;

- бізнес контролюватиме інший бізнес;

- стимулюється масове самочинне будівництво;

- знищується ідея електронних послуг та обліку;

- громадськість позбавляється контролю та впливу;

- обмежуються права місцевого самоврядування.

Асоціація міст України підготувала інфографіку, де роз'яснила основні небезпеки ухвалення підписання законопроекту Президентом.

АМУ 5655

Прес-служба Житомирського РВ АМУ