Щодо пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

skazu Житомирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що на території Коростишівської об’єднаної територіальної громади з 02 по 04 червня 2023 року заплановано проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Для імунізації диких м'ясоїдних тварин здійснюється пероральна вакцинація шляхом розкладання принад з вакциною вручну по всій території мисливських угідь. Вакцина створює специфічний імунітет при пероральному застосуванні, не викликає захворювання у молодих тварин.

Принади для пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин безпечні для людей і тварин, мають вигляд невеликих брикетів розміром 3 см на 5 см із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині принади знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Прохання до мешканців громади з розумінням віднестись до даного заходу та при виявленні принад — не брати їх руками, не переносити та не руйнувати.