• Бюджет міста

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(оприлюднюється на виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 року №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та код ЄДРПОУ замовника, його категорія: Коростишівська міська рада; 12500 Житомирська область, м. Коростишів, вул. Дарбіняна,11, код ЄДРПОУ 04053660; орган місцевого самоврядування.

Предмет закупівлі: Експертна грошова оцінка земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,0770 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована за адресою: Житомирська область, Житомирський район, м.Коростишів, вул.Бульварна, 47-А Код CPV за ДК 021:2015 – 71310000-4 — Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва

Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення регулюється: Земельним кодексом України, Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Законом України «Про оцінку земель», Методикою експертної грошової оцінки земельних ділянок, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 № 1531, (зі змінами та доповненнями), Порядком проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, затвердженим наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 09.01.2003 № 2 (зі змінами та доповненнями), Національним стандартом №1 «Загальні засади оцінки майна і майнових прав», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 № 1440 (зі змінами та доповненнями), Національним стандартом №2 «Оцінка нерухомого майна», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 № 1442 (зі змінами та доповненнями).

Експертна грошова оцінка земельних ділянок - результат визначення вартості земельної ділянки та пов'язаних з нею прав оцінювачем (експертом з питань оцінки земельної ділянки) із застосуванням сукупності підходів, методів та оціночних процедур, що забезпечують збір та аналіз даних, проведення розрахунків і оформлення результатів у вигляді звіту.

Суб'єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель (оцінювачами з експертної грошової оцінки земельних ділянок) є :

юридичні особи - суб’єкти господарювання незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, що мають у своєму складі оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок;

фізичні особи - підприємці, які отримали кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений згідно кошторису на 2022 рік, враховуючи кількість одиниць предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: на виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» очікувана вартість предмету закупівлі визначена шляхом порівняння ринкових цін та аналізу загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься і інформація про ціни, що міститься в електронній системі закупівель “ProZorro”. Очікувана варість закупівлі складає 4000.00грн.з ПДВ.

Уповноважена особа                                                                Олена ПАСТУШКЕВИЧ