• Головна
  • Бюджет міста
  • ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(оприлюднюється на виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 року №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та код ЄДРПОУ замовника, його категорія: Коростишівська міська рада; 12500 Житомирська область, м. Коростишів, вул. Дарбіняна,11, код ЄДРПОУ 04053660; орган місцевого самоврядування.  

Предмет закупівлі: Експертна грошова оцінка земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна Код CPV за ДК 021:2015 – 71310000-4 — Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва

Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення регулюється: Земельним кодексом України, Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Законом України «Про оцінку земель», Методикою експертної грошової оцінки земельних ділянок, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 № 1531, (зі змінами та доповненнями), Порядком проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, затвердженим наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 09.01.2003 № 2 (зі змінами та доповненнями), Національним стандартом №1 «Загальні засади оцінки майна і майнових прав», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 № 1440 (зі змінами та доповненнями), Національним стандартом №2 «Оцінка нерухомого майна», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 № 1442 (зі змінами та доповненнями).

Експертна грошова оцінка земельних ділянок - результат визначення вартості земельної ділянки та пов'язаних з нею прав оцінювачем (експертом з питань оцінки земельної ділянки) із застосуванням сукупності підходів, методів та оціночних процедур, що забезпечують збір та аналіз даних, проведення розрахунків і оформлення результатів у вигляді звіту.

Суб'єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель (оцінювачами з експертної грошової оцінки земельних ділянок) є :

юридичні особи - суб’єкти господарювання незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, що мають у своєму складі оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок;

фізичні особи - підприємці, які отримали кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений згідно кошторису на 2023 рік, враховуючи кількість одиниць предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: на виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» очікувана вартість предмету закупівлі визначена шляхом порівняння ринкових цін та аналізу загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься і інформація про ціни, що міститься в електронній системі закупівель “ProZorro”, а також аналізом проведених відкритих торгів минулих періодів. Очікувана вартість закупівлі складає 45000.00грн.

   Уповноважена особа                                                            Олена ПАСТУШКЕВИЧ