Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

Звіт про Стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку

Коростишівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року

Коростишівська міська рада повідомляє про те, що ФОП Дзира Я.Б. розроблено стратегічну екологічну оцінку у складі документу державного планування «Стратегія розвитку Коростишівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року».

На підставі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Звіт про Стратегічну екологічну оцінку підлягає громадському обговоренню.

З метою громадського обговорення на сайті Коростишівської міської ради оприлюднено Звіт про стратегічну екологічну оцінку.

Строк громадського обговорення – 30 (тридцять) днів з моменту даної публікації.

Пропозиції та зауваження до Звіту приймаються в адмінбудівлі Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел/факс (04130) 5-83-10

1. Звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Коростишівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року.

2. Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку