Шановні представники релігійних конфесій!

Раді об’єднаних християнських церков м. Коростишева

Користуючись нагодою дозвольте засвідчити Вам свою глибоку повагу, висловити щиру зацікавленість у плідній співпраці та звернутися з наступним.

За рішенням Генеральної асамблеї ООН від 19 серпня 1982 року щорічно 04 червня у світі відзначається Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії.

Згідно з Постановою Верховної Ради України від 01.06.2021 року №1490-IX 04 червня в Україні є Днем вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Починаючи з 2014 року через військову агресію українські сім’ї та діти перебувають у постійній небезпеці, отримують травми, поранення і втрачають життя. За інформацією державного порталу «Діти війни», станом на 14 травня 2025 року внаслідок збройної агресії РФ проти України Офісом Генерального прокурора зафіксовано 1947 випадків поранення дітей та 625 фактів загибелі дітей.

Проте такі дані не є остаточними, оскільки неможливо отримати достовірної інформації через активні бойові дії і тимчасову окупацію частин території України.

Пам’ять кожної безневинної дитини – жертви агресії має бути вшановано в Україні.

Враховуючи вищевикладене, прошу усіх керівників релігійних організацій розглянути можливість провести 04 червня 2025 року пам’ятні молебні за дітей – жертв агресій.

З повагою та намірами на співпрацю,

Коростишівська міська рада