Відбувся тренінг на тему «Формування безпечного середовища в громаді стосовно проявів торгівлі людьми»

10.02.2020 року в приміщенні Коростишівської публічної бібліотеки відбувся тренінг на тему «Формування безпечного середовища в громаді стосовно проявів торгівлі людьми» в рамках проекту «Зміцнення потенціалу об’єднаних територіальних громад Житомирщини у сфері протидії торгівлі людьми» за підтримки Фонду сприяння демократії відділу Преси, освіти і культури Посольства США в Україні.

В даному тренінгу прийняв участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Лукомський Михайло Юрійович та представники служби у справах дітей Коростишівської міської ради, управління праці та соціального захисту населення Коростишівської райдержадміністрації, КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростишівської районної ради, Коростишівської центральної районної лікарні ім. Д.І.Потєхіна, служби у справах дітей райдержадміністрації, Коростишівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, головний спеціаліст з питань соціального захисту населення Коростишівської міської ради, та психологи і заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють в напрямку попередження торгівлі людьми(дітьми).