До уваги аптечних установ та стоматологічних закладів!

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.02.2021 № 70 конкурсна комісія виконавчого комітету Коростишівської міської ради оголошує конкурс на визначення переможців серед аптечних установ та стоматологічних закладів громади, що будуть здійснювати пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - жителів Коростишівської міської ради.

Види послуг, що пропонуються:

- забезпечення безплатними ліками громадян відповідно до статей 20-22, 24, 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за місцем їх реєстрації;

- надання пільг постраждалим громадянам, віднесеним до категорії 1, 2, З, та потерпілим дітям за місцем їх реєстрації на безплатне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних но вартості до них, що визначається Міністерством охорони здоров’я України).

Претенденти подають наступні, завірені печаткою суб’єкта господарювання, документи:

- заяву на участь у конкурсі, за встановленою формою;

- копію відповідної ліцензії на всі лікарські засоби та вироби медичного призначення;

- відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;

- відомості про мережу аптечних та стоматологічних установ;

- відомості про кваліфікацію персоналу;

- відомості про дотримання граничних постачальницько-збутових надбавок на лікарські засоби і вироби медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів).

Документи на участь в конкурсі приймаються до 9-00 год 01 лютого 2023 року за адресою: м.Коростишів, вул. Соборна Площа, 18, управління соціального захисту населення та охорони здоров’я міської ради (2-й поверх).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (04130) 5-00-52.

Конкурс відбудеться 01 лютого 2023 о 10-00 год. за адресою:

м.Коростишів, вул. Дарбіняна, 11, зал засідань міської ради, 2-й поверх.