Підсумки конкурсу з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів, які здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

01 лютого 2023 року проведено конкурс з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів, які здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, жителів Коростишівської міської ради.

За результатами проведення конкурсу конкурсною комісією визначено переможців, а саме:

- за напрямком щодо здійснення пільгового відпуску медикаментів громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - ФОП Шиманську Ірину Вікторівну;

- за напрямком щодо надання послуг зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - КНП «Коростишівська центральна районна лікарня ім.Д.І.Потєхіна» Коростишівської міської ради, яка у своєму складі має госпрозрахунковий підрозділ - стоматологічну поліклініку.

За інформацією управління соціального захисту населення

та охорони здоров’я Коростишівської міської ради